¿Qué sucedió un 30 de diciembre en el mundo?

¿Qué sucedió un 30 de diciembre en el mundo?

NotiZulia / Herly Villalobos / Efemérides

Estas son algunas de las efemérides más relevantes ocurridas un dia como hoy.

 • En un 30 de diciembre, pero de 2004, Mueren 193 personas y más de 700 resultan heridas en el incendio de la discoteca República Cromañón, de Buenos Aires.
 • 1922.- El Congreso de los Soviets, reunido en Moscú, aprueba la creación de la Unión de Repúblicas Socialistas Soviéticas (URSS).
 • 1924.- El astrónomo estadounidense Edwin Hubble anuncia que hay otras galaxias más allá de la Vía Láctea.
 • 1953.- En Estados Unidos se ponen a la venta los primeros televisores en color.
 • 1975.- Nace, Eldrick “Tiger” Woods, golfista estadounidense.
 • 1993.- Israel y el Vaticano firman en Jerusalén un acuerdo de reconocimiento mutuo.
 • 1997.- La reina Isabel II nombra Caballero del Imperio Británico al músico Elton John.
 • 2006.- El expresidente de Irak, Saddam Hussein, es ejecutado en la horca en Bagdad.
 • 2020.- El Senado de Argentina aprueba la legalización del aborto hasta la semana 14.


3 comentarios en «¿Qué sucedió un 30 de diciembre en el mundo?»

 1. Największym atutem gry Poker with Friends jest to, że masz okazję zagrać z przeciwnikami z całego świata, których wylosuje dla Ciebie system. Jeśli wolisz prowadzić rozgrywki ze swoimi przyjaciółmi, nic straconego – istnieje też możliwość stworzenia własnego pokoju chronionego hasłem, gdzie Ty i Twoi znajomi udoskonalicie swoje pokerowe umiejętności, doskonale bawiąc się we własnym gronie. W grze funkcjonuje również wygodny czat, pozwalający na płynną komunikację pomiędzy poszczególnymi graczami oraz stanowiący rozrywkę sam w sobie. Najnowsi bukmacherzy w Polsce, którzy rozszerzyli swoja działalność w 2022 roku to BetCris i Betters. Ten pierwszy od razu wprowadził do swojej oferty gry karciane, dając przykład jak powinno się dbać o swoich klientów. To jednak nie wszystko. Wybór dostępnych kategorii znacząco przewyższa inne firmy, które funkcjonują dobrych pare lat. Niestety na razie BetCris nie zainwestował w polskie pokoje pokera online, ale za to mamy w zamian blackjacka, wojnę (3 rodzaje) i pokera (poker indyjski oraz klasyczny). Betters korzysta z tego samego dostarczyciela oprogramowania, jednak gracze mogą korzystac tylko z trzech pokoji, w tym jednego z pokerem online.
  https://www.kilobookmarks.win/czy-kasyno-zawsze-wygrywa
  No, Luxon does not charge any fees to deposit, withdraw, send request or exchange funds. Please remember to always use the same currency when depositing into your PartyPoker account. Prawda jest taka, że zasoby naszego mózgu (a już mojego na pewno) i jego zdolność do koncentracji, są niestety mocno ograniczone. O wiele ciężej jest skupić się na 10-godzinnej sesji i pracy poza stołami, jeżeli w czasie wolnym poznajemy nowe otwarcia w szachach, teamcompy w TFT czy patrzymy na nowego patcha w MMORPG. Jeśli na Youtube odpalimy chętniej podcast o crypto czy akcjach niż o pokerze, to siłą rzeczy będziemy w pokera gorsi. – Dopuszczono możliwość gry w pokera turniejowego poza kasynem po dokonaniu zgłoszenia dyrektorowi Izby Celnej. Jest to odpowiedź na postulaty środowisk pokerowych, które nie mogą organizować turniejów pokera, w miejscowościach w których nie ma kasyn gry – czytamy w komunikacie rządu.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *